Poznaj naszą historię

a dowiesz się dlaczego od pierwszego kontaktu reprezentujemy tylko Ciebie!

 

 

 

Duet w życiu i biznesie

Połączyliśmy siły i stworzyliśmy markę, która przede wszystkim sprawi, że sprzedaż nieruchomości będzie łatwa i przyjemna.
Bez nadęcia oraz bez pobierania prowizji z dwóch stron transakcji. Reprezentujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji.

 

Kim jesteśmy?

Monika, jako absolwentka Wydziału Ekonomii miała zostać finansistką i działać w branży hotelarskiej. Mariusz - absolwent Akademii Morskiej - byłby teraz kapitanem. Każde z nas wybrało inną drogę, pewnie po to, aby finalnie spotkać się na tej wspólnej i spełniać razem marzenia. Mając inne charaktery świetnie uzupełniamy się na różnych płaszczyznach. W nieruchomościach jesteśmy zgraną parą tworzącą nową jakość na lokalnym rynku. Ci, co nas poznali, mówią o nas - “duet z ikrą” 🙂

 

ONA

Urodzona optymistka. Uwielbia ludzi, jest rzetelna i empatyczna. Nie podejmuje decyzji od razu, chyba, że kieruje się instynktem. 7 lat spędzonych we Włoszech nauczyło ją otwartości oraz pracy z różnymi “temperamentami”. Zadowolony Klient to Jej priorytet. Mówi po włosku i angielsku. Uwielbia aktywny wypoczynek, podróże, góry latem i zimą, narty i fotografię. Bieganie, dobrą książkę i jedzenie traktuje jako rutynę dnia codziennego. Od 7 lat w branży nieruchomości.

 

ON

Doświadczony marketingowiec, przedsiębiorca. Zdecydowany i wygadany perfekcjonista. Twardy negocjator, walczący zacięcie o dobro Klienta. Zawsze gotowy do działania. Podaje rozwiązania w oparciu o liczby, uznając brak sentymentów w biznesie. Uwielbia pracę z bardzo wymagającymi Klientami. Każde zadanie traktuje jako wyzwanie. Od drugiego roku życia żegluje, uwielbia wspinaczkę, rower, narty i dechę oraz wszelkie sporty wodne. Miłośnik starych samochodów i dobrej muzyki. Od 17 lat w branży nieruchomości.

 

Duet w życiu. Co nas łączy.

Kiedy nie przeglądamy nowych ofert nieruchomości (takie zboczenie zawodowe 🙂 ) - żeglujemy, jeździmy na rowerze, nartach i desce, wędrujemy pośród natury, zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy ciekawe osoby, tańczymy, śpiewamy, fotografujemy, czytamy, gotujemy i delektujemy się jedzeniem. Oto nasz sposób na “ładowanie baterii”.

 

Duet w biznesie. Wspólne wartości.

W działaniu w pojedynkę często chciałoby się rozdwoić. Będąc w duecie, mamy problem z głowy. Podczas, gdy jedno z nas przy dobrej kawie ustala z klientem warunki sprzedaży nieruchomości w Świnoujściu, drugie w tym samym czasie jest na akcie notarialnym przekazania własności w Szczecinie. Połączenie sił powoduje skuteczność i wydajność w działaniu. Lubimy grę fair play, a największą nagrodą dla nas są powracający Klienci, ich rekomendacje i dalsze polecenia.

 

Biuro stworzone z myślą o Tobie.

Dlaczego pracujemy tylko dla Ciebie i nie pobieramy prowizji z obu stron transakcji? Sami chcielibyśmy być tak obsłużeni. Twój prawnik także reprezentuje tylko Ciebie, prawda?

Nasi klienci

wiedzą, że zawsze reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji.

Obserwuj nas na instagramie

 

 

 

 

Teraz Twoja kolej. Zadzwoń do nas.