fbpx

Poznaj naszą historię

i daj się zaprosić na wspólny rejs.

 

 

 

Duet w życiu i biznesie

Połączyliśmy siły i stworzyliśmy markę, która przede wszystkim sprawi, że sprzedaż nieruchomości będzie łatwa i przyjemna.

Reprezentujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji.


 

Kim jesteśmy?

Monika, jako absolwentka Wydziału Ekonomii miała zostać finansistką i działać w branży hotelarskiej. Mariusz - absolwent Akademii Morskiej - byłby teraz kapitanem. Każde z nas wybrało inną drogę, pewnie po to, aby finalnie spotkać się na tej wspólnej i spełniać razem marzenia. Mając inne charaktery świetnie uzupełniamy się na różnych płaszczyznach. W nieruchomościach jesteśmy zgraną parą tworzącą nową jakość na lokalnym rynku. Ci, co nas poznali, mówią o nas - “duet z ikrą” 🙂

 

Monika

Urodzona optymistka. Uwielbia ludzi, jest rzetelna i empatyczna. Nie podejmuje decyzji od razu, chyba, że kieruje się instynktem. 7 lat spędzonych we Włoszech nauczyło ją otwartości oraz pracy z różnymi “temperamentami”. Zadowolony Klient to Jej priorytet. Mówi po włosku i angielsku. Uwielbia aktywny wypoczynek, podróże, góry latem i zimą, narty i fotografię. Bieganie, dobrą książkę i jedzenie traktuje jako rutynę dnia codziennego. Od 7 lat w branży nieruchomości.

 

Mariusz

Doświadczony marketingowiec, przedsiębiorca. Zdecydowany i wygadany perfekcjonista. Twardy negocjator, walczący zacięcie o dobro Klienta. Zawsze gotowy do działania. Podaje rozwiązania w oparciu o liczby. Uwielbia pracę z bardzo wymagającymi Klientami. Każde zadanie traktuje jako wyzwanie. Od drugiego roku życia żegluje, uwielbia wspinaczkę, rower, narty i dechę oraz wszelkie sporty wodne. Miłośnik starych samochodów i dobrej muzyki. Od 17 lat w branży nieruchomości.

 

 

Duet w życiu. Co nas łączy.

Kiedy nie przeglądamy nowych ofert nieruchomości (takie zboczenie zawodowe 🙂 ) - żeglujemy, jeździmy na rowerze, nartach i desce, wędrujemy pośród natury, zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy ciekawe osoby, tańczymy, śpiewamy, fotografujemy, czytamy, gotujemy i delektujemy się jedzeniem. Oto nasz sposób na “ładowanie baterii”.

 

Duet w biznesie. Wspólne wartości.

W działaniu w pojedynkę często chciałoby się rozdwoić. Będąc w duecie, mamy problem z głowy. Podczas, gdy jedno z nas przy dobrej kawie ustala z klientem warunki sprzedaży nieruchomości w Świnoujściu, drugie w tym samym czasie jest na akcie notarialnym przekazania własności w Szczecinie. Połączenie sił powoduje skuteczność i wydajność w działaniu. Lubimy grę fair play, a największą nagrodą dla nas są powracający Klienci, ich rekomendacje i dalsze polecenia.

 

Biuro stworzone z myślą o Tobie.

Naszym sekretem jest zaangażowanie i rzetelność w połączeniu z kreatywnym podejściem do sprzedaży.

Nasi klienci

wiedzą, że reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji.

Obserwuj nas na instagramie

 

 

 

 

Teraz Twoja kolej. Zadzwoń do nas.

 

 

Call Now Button