fbpx

Jak sprzedajemy nieruchomości?
👇 kliknij w film już teraz 👇

 

Dlaczego warto?

Reprezentujemy tylko Ciebie, więc wynagrodzenie pobieramy tylko od jednej strony. Dzięki temu współpracujemy z każdym biurem nieruchomości. Potencjalni kupujący chętniej oglądają Twoją nieruchomość.

Dobre pierwsze wrażenie. Zawsze korzystamy z usług profesjonalistów. Ogłoszenie sprzedaży z wielką chęcią pokażesz swoim znajomym.

Nie robimy zdjęć telefonem. Uważamy, że każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, dlatego usługę fotografii wnętrz zlecamy profesjonalistom ze Stolz Photogrphy Team.

Wiadomym jest, że dzisiaj filmy sprzedają najlepiej, dlatego to robimy i mamy przy tym dużo frajdy.

Dzięki spacerowi 3D potencjalni klienci mogą od razu zapoznać się z wnętrzem, a dobrze zorganizowany dzień otwarty sprzyja przeprowadzaniu konkursu ofert, który często stosujemy.

Podczas całego procesu dbamy o bezpieczeństwo transakcji. Spotkanie u notariusza jest przyjemną formalnością, na której nasza praca się nie kończy. Dowiedz się więcej z naszego bloga lub spotkaj się z nami osobiście.
Więcej na blogu

 

 

Zrezygnuj w dowolnym momencie.

Wiemy, że w życiu różnie bywa i czasami bez naszej złej woli musimy zrezygnować z planów sprzedaży. U nas możesz zrezygnować z usług w dowolnym momencie i zapłacisz tylko za wykonane przez nas czynności, których ceny poznasz podczas pierwszego spotkania na żywo.

 

 

Zaproś nas do siebie

i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Jesteśmy gotowi do działania

Czekamy na Twój telefon lub wiadomość

 

Ty też możesz nam zaufać

i zrezygnować w dowolnym momencie

Call Now Button