Cennik usług pośrednictwa

U nas wiesz ile zapłacisz już po pierwszej konsultacji

Zapytaj o więcej już teraz

Rób to co lubisz, a my zajmiemy się sprzedażą

 

Nie pobieramy prowizji w %

Nasze wynagrodzenie znasz już po pierwszej konsultacji na żywo lub online. Chcemy, aby nasza usługa na wyłączność od samego początku była dla Ciebie przejrzysta, a wynagrodzenie jakie otrzymujemy adekwatne do naszej pracy.

Czytaj więcej

Wynagrodzenie otrzymujemy zawsze tylko od jednej strony transakcji

Przez kilkanaście lat pracowaliśmy w różnych wariantach rozliczeń ze sprzedającymi oraz kupującymi. Od dłuższego czasu pobieramy wynagrodzenie tylko od strony, którą reprezentujemy.

Czytaj więcej

Transparentny cennik już po pierwszym spotkaniu

Wiemy dlaczego masz obawy przed podjęciem decyzji o współpracy z agentami. Wierzymy, że transparentne warunki współpracy sprawią, że choć trochę odczarujemy postrzeganie lokalnego rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Czytaj więcej

Zacznijmy od rozmowy

Umów się na konsultację (2h za darmo)
Umów się na konsultację (2h za darmo)
Podczas spotkania opowiesz nam o swojej nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. My opowiemy Tobie dlaczego u nas w standardzie korzystamy z usług fotografa, zlecamy home staging, wirtualy spacer z chatem na żywo, kręcimy filmy reklamowe, i inne, aby podnieść wartość każdej transakcji i sprzedać szybciej.
Zawieramy umowę na wyłączność
Zawieramy umowę na wyłączność
Wszystkie nasze transakcje oparte są na zaufaniu, a umowa na wyłączność jasno określa jak wiele dla Ciebie robimy. Nie pracujemy na umowach otwartych, agencyjnych czy innych, które sprawiają, że nie możemy w pełni poświęcić swojego czasu i środków finansowych na profesjonalną sprzedaż.
Zrezygnuj z usług w dowolnym momencie
Zrezygnuj z usług w dowolnym momencie
Nasza współpraca ma być dla Ciebie pomocna, jeśli uznasz, że nie jest, płacisz tylko za wykonane czynności zgodnie z cennikiem. Wiemy, z własnego doświadczenia, jak bardzo życie potrafi zaskoczyć. Dlatego u nas nie ma kar za rozwiązanie umowy.
Oszczędzaj czas i pieniądze
Oszczędzaj czas i pieniądze
Wiemy jak czasochłonny potrafi być proces sprzedaży. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Zyskaj czas na to co jest dla Ciebie najważniejsze.
Napisz do nas

Zanim podejmiesz decyzję o współpracy poznaj nas.

Nasza usługa jest skierowana do klientów, którzy cenią swój czas i pieniądze. Chcą sprzedać lub wynająć z zyskiem. Widzą wartość w posiadaniu agenta na wyłączność, który reprezentuje tylko ich interes. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupujących. Dzięki temu klient, którego reprezentujemy ma pewność, że działamy tylko na jego korzyść. Ponadto współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami, którzy reprezentują stronę kupującą, tym samym przyspieszamy sprzedaż nie blokując oferty w oczekiwaniu na "własnego" klienta kupującego w celu otrzymania podwójnej prowizji.

Więcej o nas TUTAJ