fbpx

Cennik usług pośrednictwa

U nas wiesz ile zapłacisz już po pierwszej konsultacji

Zapytaj o więcej już teraz

Rób to co lubisz, a my zajmiemy się sprzedażą

 

Nie pobieramy prowizji w %

Nasze wynagrodzenie znasz już po pierwszej konsultacji na żywo lub online. Chcemy, aby nasza usługa na wyłączność od samego początku była dla Ciebie przejrzysta, a wynagrodzenie jakie otrzymujemy adekwatne do naszej pracy.

Czytaj więcej

Reprezentujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji

Zlecając nam usługę sprzedaży lub kupna nieruchomości masz pewność, że reprezentujemy tylko Ciebie. Doświadczenie w negocjacjach sprawia, że uzyskujemy maksymalnie dobry rezultat.

Czytaj więcej

Transparentny cennik już po pierwszym spotkaniu

Wiemy dlaczego masz obawy przed podjęciem decyzji o współpracy z agentami. Wierzymy, że transparentne warunki współpracy sprawią, że choć trochę odczarujemy postrzeganie lokalnego rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Czytaj więcej

Zacznijmy od rozmowy

Umów się na konsultację (2h za darmo)
Umów się na konsultację (2h za darmo)
Podczas spotkania opowiesz nam o swojej nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. My opowiemy Tobie dlaczego u nas w standardzie korzystamy z usług fotografa, zlecamy home staging, wirtualy spacer z chatem na żywo, kręcimy filmy reklamowe, i inne, aby podnieść wartość każdej transakcji i sprzedać szybciej.
Zawieramy umowę na wyłączność
Zawieramy umowę na wyłączność
Wszystkie nasze transakcje oparte są na zaufaniu, a umowa na wyłączność jasno określa jak wiele dla Ciebie robimy. Nie pracujemy na umowach otwartych, agencyjnych czy innych, które sprawiają, że nie możemy w pełni poświęcić swojego czasu i środków finansowych na profesjonalną sprzedaż.
Zrezygnuj z usług w dowolnym momencie
Zrezygnuj z usług w dowolnym momencie
Nasza współpraca ma być dla Ciebie pomocna, jeśli uznasz, że nie jest, płacisz tylko za wykonane czynności zgodnie z cennikiem. Wiemy, z własnego doświadczenia, jak bardzo życie potrafi zaskoczyć. Dlatego u nas nie ma kar za rozwiązanie umowy.
Oszczędzaj czas i pieniądze
Oszczędzaj czas i pieniądze
Wiemy jak czasochłonny potrafi być proces sprzedaży. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Zyskaj czas na to co jest dla Ciebie najważniejsze.
Chcę sprzedać teraz!

Zanim podejmiesz decyzję o współpracy poznaj nas.

Współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami, którzy reprezentują stronę kupującą, tym samym przyspieszamy sprzedaż nie blokując oferty w oczekiwaniu na "własnego" klienta kupującego.

Więcej o nas TUTAJ
Call Now Button