MARIUSZ MĄDRO agent nieruchomości

Agent Nieruchomości

Współpracuj z MARIUSZ MĄDRO agent nieruchomości

Więcej o MARIUSZ MĄDRO agent nieruchomości

Nazywam się Mariusz Mądro!
Sprzedam Twoją nieruchomość szybko, bezpiecznie i skutecznie 😉

Na tym jednak nie skończę, gdyż chcę, abyś wiedział, że w życiu stawiam przede wszystkim na relacje z ludźmi, a te nie kończą się w dniu aktu notarialnego.

Znajdziesz mnie na szczecińskich bulwarach, na pokładzie jachtu gdy zmierzam na północ, ale także w lesie czy podczas spaceru po mieście wśród kamienic.

Pracuję w Szczecinie oraz nad morzem gdzie poza pośrednictwem zajmuję się wynajmem wakacyjnym pod marką Baltic.rent.

Korzystając z doświadczenia przeprowadzę Cię przez ważny okres w Twoim życiu, jakim jest sprzedaż lub kupno nieruchomości. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić dom wakacyjny, czy sprzedać mieszkanie, kompetentnie i wspierająco przeprowadzę Cię przez proces dotyczący nieruchomości, ułatwiając podjęcie ostatecznej decyzji dzięki solidnej wiedzy finansowej, solidnej znajomości rynku i uczciwym poradom. Zajmując się szeroką gamą potrzeb w zakresie nieruchomości zarówno kupujących, jak i sprzedających, jestem oddany zapewnianiu najwyższego profesjonalizmu, wiedzy i zmysłu biznesowego, starając się, aby wszystkie Twoje dni były produktywne. Reprezentuję zawsze tylko jedną stronę transakcji.

 

Specjalizacja

  • Sprzedaż
  • Zarządzanie najmem
  • Negocjacje
  • Wynajem krótkoterminowy
  • Wynajem długoterminowy

Social Media

Call Now Button