fbpx

Sprzedane w 58 dni!

Udostępnij

Tylko 58 dni! #SPRZEDANE
Tyle czasu zajęła nam sprzedaż mieszkania Emilii i Damiana.

⚓ Dziękujemy Wam kochani za zaufanie 🥳.
Jesteśmy wdzięczni za Waszą współpracę i każdorazowe przygotowanie mieszkania do prezentacji.

Nasi bohaterowie są rodzicami fantastycznej, małej Matyldy, która chciałaby zamieszkać na parterze z ogródkiem. Teraz skupiamy się na znalezieniu wymarzonego nowego mieszkania.

(Jeśli masz coś ciekawego dla naszych klientów daj proszę znać)

Zanim doszło do dzisiejszego aktu notarialnego wykonaliśmy kilka czynności, aby przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych osób.
Przygotowaliśmy mieszkanie do sesji zdjęciowej, wykonaliśmy wirtualny spacer, film reklamowy i skupiliśmy się na grupie docelowej, do której została skierowana płatna reklama.

Widząc mały zastój w sprzedaży 4 pokojowych mieszkań wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo tym bardziej, że mieszkanie pomimo iż jest przytulne to ze względu na kolorystykę ścian nie każdemu może przypaść do gustu*.

Dla nas to tylko ściany ponieważ przede wszystkim zwracamy uwagę na 3 rzeczy podczas oględzin nieruchomości na sprzedaż.
1️⃣ Lokalizacja ⚓
2️⃣ Lokalizacja ⚓
3️⃣ Lokalizacja ⚓
Następnie te trzy elementy zestawiamy z ceną, rodzajem budynku, stanem technicznym mieszkania, ekspozycją okien, uprzejmością sąsiadów.
To czteropokojowe mieszkanie wzniesione z cegły posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, wystawę okien na dwie strony świata, przestronne korytarze, osobne WC, duży balkon oraz przynależną do m. piwnicę.

🏡A lokalizacja ❔
Z dala od głównej ulicy, a jednocześnie blisko przystanków i sklepów sprawiła, że nasze mieszkanie zostało sprzedane już w 58 dniu od wystawienia oferty, a inne, które znamy nawet za niższą cenę wciąż szukają nabywców (może czekają na nasze podejście do sprzedaży?)

Jesteśmy przekonani, że nowy Właściciel bardzo doceni lokalizację oraz fakt, że mieszkanie nie jest w bloku z wielkiej płyty.

Naszym zadaniem jest doprowadzenie do sytuacji, w której dwie strony mogą podpisać umowę przenoszącą własność, zanim jednak do tego doszło musieliśmy ustalić wiele szczegółowych warunków, aby nasi bohaterowie mogli np. pozostać w mieszkaniu, aż do 30 września.
Ten czas z pewnością poświęcą na pożegnanie się z mieszkaniem, które kilka lat temu było ich wymarzonym, ale przede wszystkim na intensywne poszukiwanie przy naszej współpracy nowego, pięknego mieszkania dla małej Matyldy, aby cała trójka mogła żyć wygodniej.

Kupującemu serdecznie dziękujemy za tak przemiłe negocjacje oraz wiele empatii i zrozumienia.

Dziękuję!
Monika Jaskulska
https://madroestate.pl/agents/monika-jaskulska/

*(Każdy wie, że to tylko ściany, ale proszę nam wierzyć, przy każdej prezentacji były one tematem rozmów, dlatego, zawsze jeśli jest możliwość rekomendujemy malowanie ścian. To nie jest tak, że Kupujący sobie przemaluje ściany na jaki kolor będzie chciał. On może zwyczajnie nie zwrócić uwagi na mieszkanie przeglądając ofertę w Internecie właśnie ze względu na kolor. Ponadto bardzo często Kupujący są na granicy kosztów i nie chcą od razu robić remontu. Gdy rekomendujemy drobne zmiany w aranżacji lub malowanie ścian to zawsze w dobrej wierze. W przypadku tego mieszkania ze względu na córeczkę Właścicieli nawet drobny remont nie wchodził w grę. )

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Articles

No related articles
Call Now Button